MÖBLER / Skåp & hyllor / Arkivskåp 14655258
nr 1465 5258
Arkivskåp
ek. Bredd: 53, djup: 45 cm, höjd: 160 cm, nyckel saknas
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 2 maj 2022
kl 20:59:10
300 kr
500 kr
1.000 kr
1.300 kr